Els nostres alumnes visiten l’Hospital de Sant Joan de Déu
Recommend to a friend

El passat mes de desembre i aprofitant les festes de Nadal, els nostres alumnes van visitar l’Hospital de Sant Joan de Déu. Una manera de conèixer el gran esforç de molta gent que treballa amb el cor per dibuixar somriures.

IMG_7598

Els nostres alumnes van realitzar un lipdub, una petita aportació per donar suport i proximitat a tots aquells nens que es troben malalts i una oportunitat per valorar la importància d’ajudar i al mateix temps sentir-se estimats.    Lipdub CiclesPàlcam

Els Cicles Formatius
La teva formació de futur és a les teves mans

portada
Els cicles formatius són l’etapa educativa amb un percentatge d’inserció laboral més elevat. Des de l’Escola Pàlcam a Barcelona tenim molt present aquesta realitat i us volem proporcionar una oferta educativa que s’ajusti a les vostres necessitats. La combinació de continguts teòrics i pràctics amb la formació en el centre de trebal... Llegeix més

X Torneig CiclesPàlcam-Batxillerat

Ja han passat 10 anys d’encà que vam organitzar el primer campionat de futbol amb tots els ...

Els nostres alumnes visiten l’Hospital de Sant Joan de Déu

El passat mes de desembre i aprofitant les festes de Nadal, els nostres alumnes van visitar l’Hosp...

Educació Infantil visita KakaPú

Les noies i nois de cicle superior d’educació infantil han visitat la botiga KakaPú. Una opo...
 
 
 
 
Castillejos, 361-363 08025 Barcelona - Truca'ns!! 934359749

 
 
 
 

Castillejos, 361-363 08025 Barcelona - Truca'ns!! 934359749

Castillejos, 361-363 08025 Barcelona - Truca'ns!! 934359749


Copyright 2017- Tots els drets reservats - Avís legal - Política de Privacitat- Política de cookies