CiclesPàlcam visita l’Hospital de Sant Joan de Déu
Recommend to a friend

Aquest mes de desembre els nostres alumnes de primer any dels nostres cicles formatius d’administració i comerç van visitar l’Hospital Infantil de Sant Joan de Déu. Una experiència inoblidable on van poder ser conscients d’unes realitats que de vegades ignorem o volem ignorar. L’objectiu quan es va plantejar la mateixa era molt clar: despertar aquest esperit solidari que ha de ser innat a la joventut i sobre el qual mai podem resignar-nos a pensar que pot arribar a desaparèixer. Gràcies a tots per vostra molt bona predisposició i als professionals de l’hospital que ens van atendre.

sant joan de deu

Els Cicles Formatius
La teva formació de futur és a les teves mans

portada
Els cicles formatius són l’etapa educativa amb un percentatge d’inserció laboral més elevat. Des de l’Escola Pàlcam a Barcelona tenim molt present aquesta realitat i us volem proporcionar una oferta educativa que s’ajusti a les vostres necessitats. La combinació de continguts teòrics i pràctics amb la formació en el centre de trebal... Llegeix més

Erasmus+ 2018 Gràcies per gaudir d’aquesta experiència

Ja ha transcorregut un mes des que tres alumnes de cicles Lua, Deyalit i Gorka van iniciar el seu...

CiclesPàlcam visita l’Hospital de Sant Joan de Déu

Aquest mes de desembre els nostres alumnes de primer any dels nostres cicles formatius d’admin...

Programa Erasmus Intercanvi a Roma

El nostre professor de cicles formatius Gerard està participant en unes sessions d’intercanvi...
 
 
 
 
Castillejos, 361-363 08025 Barcelona - Truca'ns!! 934359749

 
 
 
 

Castillejos, 361-363 08025 Barcelona - Truca'ns!! 934359749

Castillejos, 361-363 08025 Barcelona - Truca'ns!! 934359749


Copyright 2017- Tots els drets reservats - Avís legal - Política de Privacitat- Política de cookies