Cicles Pàlcam al Saló de l’Ensenyament
Recommend to a friend

Cicles Formatius Pàlcam com tots els anys participa en el Saló de l’Ensenyament de Barcelona que tindrà lloc entre els dies 20 i 24 de març. Professors i alumnes seran els encarregats de presentar la formació professional i les novetats de la nostra escola per al curs vinent.

1964928_796986396997559_2071197734_n

Si us passeu pel nostre estand, rebreu informació de primera mà sobre la nostra experiència a Europa amb el programa d’intercanvi laboral Erasmus+, alumnes nostres han pogut fer pràctiques en un país europeu gràcies a una beca europea. També us explicaran com els nostres alumnes aprenen el dia a dia d’una empresa, dins del programa de simulació d’empreses SEFED o com aprofitar els avantatges del sistema de formació professional dual, en el qual no només es rep formació a les aules, també al centre de treball.

Els Cicles Formatius
La teva formació de futur és a les teves mans

portada
Els cicles formatius són l’etapa educativa amb un percentatge d’inserció laboral més elevat. Des de l’Escola Pàlcam a Barcelona tenim molt present aquesta realitat i us volem proporcionar una oferta educativa que s’ajusti a les vostres necessitats. La combinació de continguts teòrics i pràctics amb la formació en el centre de trebal... Llegeix més

Felicitats Campions!!!!

CiclesPàlcam ha aconseguit un nou èxit en guanyar el repte MetropolisFpLab amb la participació de...

CiclesPàlcam un aposta clara per l’FP Dual.

A CiclesPàlcam apostem clarament per l’FP Dual. Creiem que és el millor camí per adaptar le...

Cicles Pàlcam al Saló de l’Ensenyament

Cicles Formatius Pàlcam com tots els anys participa en el Saló de l’Ensenyament de Barcelona que...
 
 
 
 
Castillejos, 361-363 08025 Barcelona - Truca'ns!! 934359749

 
 
 
 

Castillejos, 361-363 08025 Barcelona - Truca'ns!! 934359749

Castillejos, 361-363 08025 Barcelona - Truca'ns!! 934359749


Copyright 2017- Tots els drets reservats - Avís legal - Política de Privacitat- Política de cookies